1. třída KS 1.1
výsledky na webu ŠSČR
Rozpis zápasů a výsledky - TJ Pankrác C
| Kolo | Datum | Zápas | Výsledek |
| 1 | 7.1. | 100 let Kobylisy D : TJ Pankrác C | 5½ : 2½ |
| 2 | 15.1. | TJ Pankrác C : ŠK Praha 4 A | 5,5 : 2,5 |
| 3 | 20.1. | ŠO Praga Praha A : TJ Pankrác C | 3 : 5 |
| 4 | 29.1. | TJ Pankrác C : ŠK DP Praha D - VŠFS | 4,5 : 3,5 |
| 5 | 4.2. | Dukla D : TJ Pankrác C | 3 : 5 |
| 6 | 12.2. | TJ Pankrác C : GROP CC | 3,5 : 4,5 |
| 7 | 17.2. | TJ Bohemians Praha D : TJ Pankrác C | 2,5 : 5,5 |
| 8 | 26.2. | TJ Pankrác C : ŠK Loko Praha B | 6 : 2 |
| 9 | 11.3. | Újezd nad Lesy A : TJ Pankrác C | 3,5 : 4,5 |
| 10 | 16.3. | LISA A : TJ Pankrác C | 4,5 : 3,5 |
| 11 | 9.4. | TJ Pankrác C : ŠK Sokol Vyšehrad D | 5,5 : 2,5 |
Tabulka KS 1.1
| P | Družstvo | Z | + | = | - | B | Sk | V |
| 1 | 100 let Kobylisy D | 11 | 8 | 2 | 1 | 26 | 51 | 37 |
| 2 | GROP CC | 11 | 8 | 1 | 2 | 25 | 55.5 | 42 |
| 3 | TJ Pankrác C | 11 | 8 | 0 | 3 | 24 | 51 | 29 |
| 4 | ŠK Sokol Vyšehrad D | 11 | 6 | 1 | 4 | 19 | 48.5 | 28 |
| 5 | Dukla D | 11 | 6 | 1 | 4 | 19 | 46 | 27 |
| 6 | ŠK DP Praha D - VŠFS | 11 | 5 | 1 | 5 | 16 | 43.5 | 27 |
| 7 | TJ Bohemians Praha D | 11 | 5 | 1 | 5 | 16 | 40 | 21 |
| 8 | ŠO Praga Praha A | 11 | 4 | 1 | 6 | 13 | 42 | 23 |
| 9 | Újezd nad Lesy A | 11 | 4 | 1 | 6 | 13 | 40 | 24 |
| 10 | LISA A | 11 | 3 | 2 | 6 | 11 | 43.5 | 27 |
| 11 | ŠK Loko Praha B | 11 | 2 | 0 | 9 | 6 | 34.5 | 18 |
| 12 | ŠK Praha 4 A | 11 | 1 | 1 | 9 | 4 | 32.5 | 17 |
Systém přeskakování - TJ Pankrác C
| jméno/kolo | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | koef. | partií | bodů | +body | nové pořadí |
| Polášek | - | - | - | - | - | - | 1 | - | - | 1 | 1 | 1,00 | 3 | 1,5 | 0 | Constantinou |
| Constantinou | 1 | 1 | - | - | 1 | 1 | 2 | 1 | - | - | 2 | 1,29 | 7 | 5,0 | 3 | Postupa P. |
| Postupa P. | - | 2 | - | 1 | - | - | 2 | - | - | 3 | 2,00 | 4 | 3,5 | 3 | Polášek | |
| Vašek | - | 3 | 1 | - | 2 | - | 3 | 3 | 1 | - | 4 | 2,43 | 7 | 3,0 | -1 | Vyšínský |
| Barták | 2 | - | 2 | - | 3 | 2 | 4 | 4 | 2 | 2 | 5 | 2,89 | 9 | 3,0 | -3 | Vašek |
| Vyšínský | - | - | - | 2 | - | - | - | - | - | - | 2,00 | 1 | 0,5 | 0 | Melich | |
| Mintěl | - | 4 | 3 | 3 | 4 | - | 5 | - | 3 | 3 | 6 | 3,88 | 8 | 3,5 | -1 | Pick |
| Melich | - | 5 | - | 4 | - | 3 | - | - | - | - | - | 4,00 | 3 | 2,5 | 2 | Mintěl |
| Pick | 3 | 6 | 4 | 5 | 5 | 4 | 6 | 5 | 4 | 4 | 7 | 4,82 | 11 | 6,5 | 2 | Barták |
| Hála | 4 | 7 | 5 | 6 | 6 | 5 | 7 | 6 | 5 | - | 8 | 5,90 | 10 | 6,5 | 3 | Hála |
| Postupa M. | - | - | - | 7 | - | - | - | 7 | - | - | - | 7,00 | 2 | 1,5 | 1 | Svačina |
| Svačina | 5 | 8 | - | - | - | - | - | - | 6 | 5 | - | 6,00 | 4 | 3,5 | 3 | Rychlý |
| Straka | 6 | - | - | - | 7 | 6 | - | 8 | 7 | 6 | - | 6,67 | 6 | 2,5 | -1 | Postupa M. |
| Rychlý | - | - | 6 | - | - | - | - | - | - | - | - | 6,00 | 1 | 1,0 | 1 | Vrtal |
| Vrtal | 7 | - | 7 | - | 8 | 7 | 8 | - | 8 | 7 | - | 7,43 | 7 | 4,0 | 1 | Pudil |
| Pudil | 8 | - | 8 | 8 | - | - | - | - | - | 8 | - | 8,00 | 4 | 3,0 | 2 | Straka |
| Sovík | - | - | - | - | - | 8 | - | - | - | - | - | 8,00 | 1 | 0,0 | -1 | Sovík |
