Seriál turnajů o mistra šachového oddílu TJ PANKRÁC v bleskové hře 2025 

Konečný stav po 11. turnajích

PořadíJménoT 1T 2T 3T 4T 5T 6T 7T 8T 9T 10T 11celkem
1Postupa Pavel100001211017
2Doležal Radoslav ml.001110100228
3Melich Jindřich0440043320020
4Klímek Petr4003030035523
5Vokoun Jan3734400400025
6Soural Jan7127700003027
7Šindler Michal6666600001031
8Mintěl Milan5060050640632
9Postupa Martin0000026558733
10Petr Jan05052040014434
11Procházka Dalibor7772770000037
11Háse Pavel0808760260037
13Svačina Petr7080505006940
14Celba Pavel212590700013048
15Hostička František10101010000007350
16Kolár Tomáš611111111110000061
16Flek Vladislav101201000109001061
18Pick Štěpán901012010011015067
18Vlček Marek1514060807017067
20Vičar Petr141414140080010074
21Borovskiy Sergey161600111200801274
22Sýkora Ondřej141414140012070077
23Hála Martin161116700110016078
24Doležal Radoslav st.149141414140000079
24Bernášek Václav161391616001000079
26Minakov Oleksandr1515151510150000085
27Varga Ladislav1116121616160000089
28Komitas Spyridon1616161616000001191
29Tománek Dominik1717121717170000097
30Háša Miroslav1917191901301200099
31Izzo Pierfrancesco21162121212100000121

Legenda:

Nesehraný započtený turnaj, počítá se jako průměrný odehraný výsledek + 5

Vyškrtnutý turnaj