3.třída - TJ Pankrác G - 2017/18
TJ Pankrác G - Sokol Praha Vršovice G 5,5 : 2,5
...celý článek
Jára Kroužel, 20.02.2019

TJ Pankrác G - SK Újezd nad Lesy 5,5 : 2,5
...celý článek
Jára Kroužel, 09.02.2019

Šachový klub Bohnice C - TJ Pankrác G 4 : 4
...celý článek
Jára Kroužel, 25.01.2019

TJ Pankrác G - GROP E 2 : 6
...celý článek
Jára Kroužel, 25.01.2019

Šachový klub Praha 4 C - TJ Pankrác G 4 : 4
V prvním kole letošního ročníku III. třídy hrálo naše G družstvo s Šachovým klubem Praha 4 C. Utkání skončilo 4-4, naše body získali za výhry Starýchf ...celý článek
Jára Kroužel, 09.01.2019

Rozpis zápasů a výsledky

Tabulka systému přeskakování

Průběžná tabulka

Výsledky na webu ŠSČR: www.chess.cz - 3.třída sk.34

Výsledky na webu Chess-Results: www.chess-results.com - 3.třída sk.34

kolo

zápas

datum

výsledek

1.

Šachový klub Praha 4 "C"-TJ Pankrác G

8.1.2019

4 : 4

2.

TJ Pankrác G-GROP - E

14.1.2019

2 : 6

3.

Šachový klub Bohnice - C-TJ Pankrác G

22.1.2019

4 : 4

4.

TJ Pankrác G-SK Újezd nad Lesy

4.2.2019

5,5 : 2,5

6.

ŠO Praga Praha C-TJ Pankrác G

12.2.2019

6,5 : 1,5

7.

TJ Pankrác G-Sokol Praha Vršovice G

18.2.2019

5,5 : 2,5

8.

Dukla E-TJ Pankrác G

28.2.2019


9.

TJ Pankrác G-ŠK Mlejn B

4.3.2019


10.

ŠK DP Praha F-TJ Pankrác G

11.3.2019


11.

TJ Pankrác G-ŠK Teplárna Malešice

25.3.2019


Pořadí

Družstvo

V

R

P

Body

Skóre

Partie

1.

Sokol Praha Vršovice G

5

0

1

15

26,0

0

2.

ŠO Praga Praha C

4

1

1

13

29,5

0

3.

GROP - E

4

1

0

13

27,0

0

4.

Dukla E

4

0

0

12

24,0

0

5.

ŠK Mlejn B

2

0

3

6

19,5

0

6.

Šachový klub Bohnice - C

1

2

2

5

19,5

0

7.

ŠK DP Praha F

1

2

2

5

19,0

0

8.

TJ Pankrác G

1

2

2

5

17,0

0

9.

ŠK Teplárna Malešice

1

1

4

4

20,0

0

10.

SK Újezd nad Lesy

1

0

4

3

14,5

0

11.

Šachový klub Praha 4 "C"

0

1

5

1

16,0

0


jméno

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

koef.

partií

bodů

+body

nové poř.

1.

Tvrdý

-

1

-


K

-

1





1,00

2

1,0

0

Kastner

2.

Kastner

1

-

1


-

1

-





1,00

3

2,0

1

Tvrdý

3.

Starýchfojtů

2

2

-


2

2

2





2,00

5

3,0

1

Starýchfojtů

4.

Votruba

-

3

2


3

-

3





2,75

4

1,5

-1

Votruba

5.

Celba

-

4

3


-

-

-





3,50

2

1,0

0

Zimovčák

6.

Zimovčák

-

5

4


4

3

4





4,00

5

3,0

1

Celba

7.

Páťal

-

-

5


5

4

5





4,75

4

1,5

-1

Páťal

8.

Sapík

3

6

-


6

5

6





5,20

5

2,0

-1

Sapík

9.

Alaverdyan

4

-

6


7

-

7





6,00

4

2,0

0

Alaverdyan

10.

Baštýř

5

7

7


8

6

8





6,83

6

2,5

-1

Pudil

11.

Pudil

6

8

8


-

7

-





7,25

4

2,0

0

Baštýř

12.

Souralová

7

-

-


-

-

-





7,00

1

0,0

-1

Souralová

13.

Maršálek

-

-

-


-

-

-









Průcha

14.

Remiš

-

-

-


-

-

-









Maršálek

15.

Průcha

8

-

-


-

-

-





8,00

1

0,0

-1

Remiš

16.

Pásek

-

-

-


-

-

-









Pásek

17.

Horný

-

-

-


-

-

-









Horný