2.liga - TJ Pankrác B - 2017/18

kolo

zápas

datum

výsledek

1.

ŠK JOLY Lysá n/L "D" - TJ Praha-Pankrác "B"

15.10.2017


2.

TJ Praha-Pankrác "B" - Sokol Tábor

5.11.2017


3.

Sparta Kutná Hora - TJ Praha-Pankrác "B"

19.11.2017


4.

ŠACHklub Písek - TJ Praha-Pankrác "B"

3.12.2017


5.

TJ Praha-Pankrác "B" - ŠO TJ DUKLA Praha

17.12.2017


6.

Gambit Jihlava - TJ Praha-Pankrác "B"

14.1.2018


7.

TJ Praha-Pankrác "B" - Šachová akademie VŠTE

28.1.2018


8.

Klub šachistů Říčany 1925 - TJ Praha-Pankrác "B"

11.2.2018


9.

TJ Praha-Pankrác "B" - TJ Spartak Vlašim

25.2.2018


10.

Unichess "C" - TJ Praha-Pankrác "B"

18.3.2018


11.

TJ Praha-Pankrác "B" - Sokol Kolín

8.4.2018


Pořadí

Družstvo

V

R

P

Body

Skóre

Partie

1.

TJ Praha-Pankrác „B“







2.

TJ Sparta Kutná Hora







3.

Klub šachistů Říčany 1925







4.

ŠO TJ DUKLA Praha







5.

TJ Spartak Vlašim







6.

Sokol Kolín







7.

Gambit Jihlava







8.

ŠACHklub Písek







9.

Sokol Tábor







10.

Šachová akademie VŠTE







11.

ŠK JOLY Lysá nad Labem „D“







12.

Unichess „C“







Rozpis zápasů pro sezónu 2017/18

Průběžná tabulka

Tabulka systému přeskakování

Výsledky na webu ŠSČR: www.chess.cz - 2.liga skupina C

Výsledky na webu Chess-Results: www.chess-results.com - 2.liga skupina C

 
1/2-1/2
 - 
 ()
chess games viewer from the pgn4web project


jméno

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

koef.

partií

bodů

+body

nové poř.

1.

Doležal
















Doležal

2.

Sokolov
















Sokolov

3.

Soural
















Soural

4.

Postupa P.
















Postupa P.

5.

Vokoun
















Vokoun

6.

Plešek
















Plešek

7.

Petr
















Petr

8.

Postupa M.
















Postupa M.

9.

Kratochvíl
















Kratochvíl

10.

Vičar
















Vičar

11.

Hostička
















Hostička

12.

Kulišťák
















Kulišťák

13.

Pick
















Pick

14.

Salač
















Salač

15.

Pajdla
















Pajdla

16.

Jandovský
















Jandovský

17.

Melich
















Melich

18.

Straka
















Straka

19.

Flek
















Flek

20.

Bychkov
















Bychkov