1.liga - TJ Pankrác A - 2017/18
TJ Praha-Pankrác - TJ Neratovice "A" 3,5 : 4,5
...celý článek
Jára Kroužel, 12.11.2017

TJ Slavia Hradec Králové - TJ Pankrác 5 : 3
...celý článek
Jára Kroužel, 29.10.2017

kolo

zápas

datum

výsledek

1.

TJ Slavia Hradec Králové - TJ Praha-Pankrác

29.10.2017

5 : 3

2.

TJ Praha-Pankrác - TJ Neratovice "A"

12.11.2017

3½ : 4½

3.

SK OAZA Praha - TJ Praha-Pankrác

26.11.2017


4.

ŠK Sokol Vyšehrad - TJ Praha-Pankrác

10.12.2017


5.

TJ Praha-Pankrác - ŠK JOLY Lysá nad Labem "C"

7.1.2018


6.

ŠK Dopravní podnik Praha - TJ Praha-Pankrác

21.1.2018


7.

TJ Praha-Pankrác - TJ Bohemians Praha

4.2.2018


8.

TJ Neratovice "B" - TJ Praha-Pankrác

18.2.2018


9.

TJ Praha-Pankrác - QCC České Budějovice

4.3.2018


10.

2222 ŠK Polabiny "B" - TJ Praha-Pankrác

25.3.2018


11.

TJ Praha-Pankrác - Unichess "B"

15.4.2018


Rozpis zápasů pro sezónu 2017/18

Tabulka systému přeskakování

Pořadí

Družstvo

V

R

P

Body

Skóre

Partie

1.

TJ Neratovice A

2

0

0

6

11,0

7

2.

TJ Slavia Hradec Kralove

2

0

0

6

10,5

6

3.

Bartos Unichess

2

0

0

6

10,0

7

4.

TJ Bohemians Praha

1

1

0

4

9,0

5

5.

SK Sokol Vysehrad

1

0

1

3

8,0

5

6.

QCC Ceske Budejovice

1

0

1

3

7,5

4

7.

SK OAZA Praha

1

0

1

3

6,5

4

8.

2222 SK Polabiny B

0

2

0

2

8,0

4

9.

SK Dopravni podnik Praha

0

1

1

1

7,0

4

10.

TJ Neratovice B

0

0

2

0

6,5

3

11.

TJ Pankrac

0

0

2

0

6,5

1

12.

SK JOLY Lysa nad Labem C

0

0

2

0

5,5

2

Průběžná tabulka

Výsledky na webu ŠSČR: www.chess.cz - 1.liga západ

Výsledky na webu Chess-Results: www.chess-results.com - 1.liga západ

 
1/2-1/2
 - 
 ()
chess games viewer from the pgn4web project


jméno

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

koef.

partií

bodů

+body

nové poř.

1.

Jirovský

1

-










1,00

1

0,5

0

Jirovský

2.

Svoboda

2

-










2,00

1

0,0

-1

Polášek

3.

Polášek

-

1










1,00

1

0,5

0

Doležal

4.

Doležal

-

2










2,00

1

0,5

0

Svoboda

5.

Soural

3

3










3,00

2

1,0

0

Soural

6.

Ištoňa

4

-










4,00

1

0,5

0

Sokolov

7.

Sokolov

-

4










4,00

1

1,0

1

Ištoňa

8.

Matras

-

5










5,00

1

0,0

-1

Postupa P.

9.

Postupa P.

5

6










5,50

2

1,0

0

Matras

10.

Plešek

6

7










6,50

2

1,0

0

Plešek

11.

Vokoun

7

8










7,50

2

0,0

-2

Petr

12.

Pešout

-

-














Vokoun

13.

Petr

8

-










8,00

1

0,5

0

Pešout

14.

Postupa M.

-

-














Postupa M.

15.

Klecker

-

-














Klecker

16.

Kratochvíl

-

-














Kratochvíl

17.

Kroužel

-

-














Kroužel