Výsledky na webu ŠSČR: www.chess.cz - 1.liga západ

Výsledky na webu Chess- Results: www.chess- results.com - 1.liga západ

Rozpis zápasů

Kolo Datum Zápas Výsledek
1. 04.10.2020 2222 ŠK Polabiny B : TJ Pankrác 4 : 4
2. 01.11.2020 TJ Pankrác : ŠK Města Lysá nad Labem
3. 15.11.2020 ŠK Sokol Vyšehrad : TJ Pankrác
4. 29.11.2020 TJ Pankrác : ŠK DP Praha B - EA Hotels
5. 13.12.2020 QCC České Budějovice : TJ Pankrác
6. 17.01.2021 TJ Spartak Vlašim : TJ Pankrác
7. 31.01.2021 TJ Pankrác : TJ Neratovice
8. 14.02.2021 Soušek Unichess : TJ Pankrác
9. 28.02.2021 TJ Pankrác : BETSYS Říčany 1925
10. 21.03.2021 TJ Kobylisy : TJ Pankrác
11. 11.04.2021 TJ Pankrác : SK OAZA Praha

Tabulka

P Družstvo Z + = - B Sk V
1 Soušek Unichess 1 1 0 0 3 6.0 5
2 ŠK DP Praha B - EA Hotels 1 1 0 0 3 5.0 4
3 QCC České Budějovice 1 1 0 0 3 4.5 3
4 TJ Spartak Vlašim 1 1 0 0 3 4.5 2
5 SK OAZA Praha 1 0 1 0 1 4.0 3
6 2222 ŠK Polabiny B 1 0 1 0 1 4.0 3
7 TJ Pankrác 1 0 1 0 1 4.0 3
8 TJ Neratovice 1 0 1 0 1 4.0 3
9 ŠK Města Lysá nad Labem 1 0 0 1 0 3.5 2
10 BETSYS Říčany 1925 1 0 0 1 0 3.5 1
11 ŠK Sokol Vyšehrad 1 0 0 1 0 3.0 2
12 TJ Kobylisy 1 0 0 1 0 2.0 1

Systém přeskakování

jméno/kolo 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 koef. partií bodů +body nové pořadí
Jirovský -                     0   Polášek
Svoboda 1                     1,00 1 0 -1 Svoboda
Polášek 2                     2,00 1 1 1 Sokolov
Sokolov 3                     3,00 1 0 -1 Doležal
Doležal 4                     4,00 1 0,5 0 Ištoňa
Olšarová -                       Gregor
Soural -                       Postupa P.
Ištoňa 5                     5,00 1 0,5 0 Vokoun
Matras -                       Jirovský
Gregor 6                     6,00 1 1 1 Olšarová
Vokoun 7                     7,00 1 0 -1 Soural
Postupa P. 8                     8,00 1 1 1 Matras
Plešek -                       Plešek
Řezníček -                       Řezníček
Pešout -                       Pešout
Petr -                       Petr
Vašek -                       Vašek
Postupa M. -                       Postupa M.

Partie

Přehled aktuálních zápasů soutěží družstev

kolo zápas datum výsledek
1. 2222 ŠK Polabiny B : TJ Pankrác 04.10.2020 4 : 4
1. TJ Pankrác B : TJ Spartak Vlašim B 18.10.2020
2. TJ Pankrác : ŠK Města Lysá n. L. 01.11.2020
2. TJ Pankrác B : Sokol Praha Vršovice 08.11.2020
3. ŠK Sokol Vyšehrad : TJ Pankrác 15.11.2020
3. Tatran Prachatice : TJ Pankrác B 22.11.2020
4. TJ Pankrác : ŠK DP Praha B-EA Hotels 29.11.2020
4. TJ Pankrác B : Šachklub Sokol Klatovy 06.12.2020
5. QCC České Budějovice : TJ Pankrác 13.12.2020

Průběžné umístění v soutěžích družstev 2020/21

družstvo soutěž umístění kolo
TJ Pankrác A 1.liga 7. 1.
TJ Pankrác B 2.liga
TJ Pankrác C přebor
TJ Pankrác D přebor
TJ Pankrác E 1.třída
TJ Pankrác F 2.třída
TJ Pankrác F 3.třída

Pankrácký Gigant 2020/21

hráč body