Pohár ČR v rapid šachu čtyřčlenných družstev hostil opět liberecký Babylon. Pro vítězství si došel A-týmu Zikuda Turnov, který prošel vítězně všech devět kol. Druhé místo obsadil tým Bohemians Praha, bronz bere Oaza Praha. Jan Vykouk z Turnova uhrál na třetí desce 100 %! My jsme se celý turnaj pohybovali na předních stolech, ale vysoká prohra v posledním kole nás poslala až na deváté místo z 42. družstev.

Po sobotním rapidu následovaly v Liberci nedělní boje o pohár v bleskovém šachu družstev. První příčku opět dobyl A-tým Zikuda Turnov, druhá příčka patří Polabinám a bronz putuje do Českých Budějovic. My jsme tentokrát skončili sedmí. Oba turnaje jsme hráli v sestavě Svoboda, Doležal, Postupa P., Postupa M, Kroužel , umístění není žádný zázrak, slušný průměr. Nejlépe zahrál Svato Svoboda, který získal skalp GM Blatného, Vokáče, Neumana a v rapidu dosáhl výkonu 2516 bodů!