Výsledky na webu ŠSČR: www.chess.cz - 1.liga západ

Výsledky na webu Chess- Results: www.chess-results.com - 1.liga západ

Rozpis zápasů

Kolo Datum Zápas Výsledek
1. 04.10.2020 2222 ŠK Polabiny B : TJ Pankrác 4½ : 3½
2. 01.11.2020 TJ Pankrác : ŠK Města Lysá nad Labem
3. 15.11.2020 ŠK Sokol Vyšehrad : TJ Pankrác
4. 29.11.2020 TJ Pankrác : ŠK DP Praha B - EA Hotels
5. 13.12.2020 QCC České Budějovice : TJ Pankrác
6. 17.01.2021 TJ Spartak Vlašim : TJ Pankrác
7. 31.01.2021 TJ Pankrác : TJ Neratovice
8. 14.02.2021 Soušek Unichess : TJ Pankrác
9. 28.02.2021 TJ Pankrác : BETSYS Říčany 1925
10. 21.03.2021 TJ Kobylisy : TJ Pankrác
11. 11.04.2021 TJ Pankrác : SK OAZA Praha

Tabulka

P Družstvo Z + = - B Sk V
1 TJ Neratovice
2 ŠK Dopravní podnik Praha B - EA Hotels
3 BETSYS Říčany 1925
4 ŠK Sokol Vyšehrad
5 Unichess Soušek
6 2222 ŠK Polabiny B
7 TJ Kobylisy
8 SK OAZA Praha
9 TJ Spartak Vlašim
10 TJ Pankrác
11 ŠK Města Lysá nad Labem
12 QCC České Budějovice

Systém přeskakování

jméno/kolo 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 koef. partií bodů +body nové pořadí
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   

Partie

kolo   I.liga   II.liga
         
1. 10.10.2021 BETSYS Říčany 1925 17.10.2021 Baník Příbram
2. 31.10. Sokol Vyšehrad 7.11. ŠK 64 Plzeň
3. 14.11. Unichess B 21.11. ŠACHklub Písek
4. 28.11. 2222 ŠK Polabiny B 5.12. Unichess C
5. 12.12. TJ Kobylisy 19.12. Sokol Klatovy
6. 09.01.2022 SK OAZA 16.01.2022 TJ Spartak Vlašim B
7. 23.1. TJ Spartak Vlašim 30.1. Sokol Tábor
8. 6.2. České Budějovice 13.2. Sokol Vršovice
9. 20.2. ŠK města Lysá n. L. 27.2. Tatran Prachatice
10. 6.3. TJ Neratovice 20.3. Sokol Vyšehrad B
11. 27.3. DP Praha B 3.4. SK OAZA B
  S "tučně" označenými družstvy hrajeme doma na Pankráci, začátky v 10.00.

 

Přehled aktuálních zápasů soutěží družstev

kolo datum zápas výsledek
1. 10.10.2021 BETSYS Říčany 1925 : TJ Pankrác 4½ : 3½
1. 17.10.2021 TJ Pankrác B : Šachový klub Příbram Baník
2. 31.10.2021 TJ Pankrác : ŠK Sokol Vyšehrad
2. 07.11.2021 TJ Pankrác B : ŠK 64 Plzeň
3. 14.11.2021 Unichess Soušek : TJ Pankrác
3. 21.11.2021 Chess Club Písek : TJ Pankrác B
4. 28.11.2021 TJ Pankrác : 2222 ŠK Polabiny B
4. 05.12.2021 TJ Pankrác B : Unichess Sekáček
5. 12.12.2021 TJ Kobylisy : TJ Pankrác
5. 19.12.2021 Šachklub Sokol Klatovy : TJ Pankrác B

Průběžné umístění v soutěžích družstev 2021/22

družstvo soutěž umístění kolo
TJ Pankrác A 1.liga
TJ Pankrác B 2.liga
TJ Pankrác C přebor
TJ Pankrác D přebor
TJ Pankrác E 1.třída
TJ Pankrác F 2.třída
TJ Pankrác G 3.třída

Pankrácký Gigant 2021/22

hráč body