Divize - TJ Pankrác C, D - 2018/19
DDM Praha 6 A - TJ Pankrác C 4 : 4
...celý článek
Jára Kroužel, 17.02.2019

ŠK Sokol Vyšehrad C - TJ Pankrác D 5 : 3
...celý článek
Jára Kroužel, 17.02.2019

TJ Bohemians Praha B - TJ Pankrác C 4 : 4
...celý článek
Jára Kroužel, 09.02.2019

TJ Pankrác C - ŠK Sokol Vyšehrad C 4,5 : 3,5
Těsná, třetí výhra v soutěži se zrodila po dramatickém průběhu a znamená to, že po pátém kole jsme se osamostatnili s jedenácti body v čele tabulky ...celý článek
Jára Kroužel, 09.02.2019

TJ Pankrác D - TJ Bohemians Praha B 6 : 2
Po řadě nerozhodných výsledků přišla konečně první výhra. Zajímavostí je, že všechny rozhodné partie skončily matovým útokem, kdy král poražené strany ...celý článek
Jára Kroužel, 09.02.2019

Dukla B - TJ Pankrác D 4 : 4
...celý článek
Jára Kroužel, 29.01.2019

TJ Pankrác C-Dukla B 5 : 3
...celý článek
Jarda Straka, 26.01.2019

TJ Pankrác D-ŠK Loko Praha A 4 : 4
...celý článek
Jára Kroužel, 25.01.2019

ŠK Loko Praha A-TJ Pankrác C 3,5 : 4,5
...celý článek
Jára Kroužel, 25.01.2019

TJ Pankrác C - TJ Pankrác D 4 : 4

Jarda Straka, 11.01.2019

kolo

zápas

datum

výsledek

1.

TJ Pankrác C-TJ Pankrác D

10.1.2019

4 : 4

2.

ŠK Loko Praha A-TJ Pankrác C

16.1.2019

3,5 : 4,5

3.

TJ Pankrác C-Dukla B

24.1.2019

5 : 3

4.

TJ Bohemians Praha B-TJ Pankrác C

30.1.2019

4 : 4

5.

TJ Pankrác C-ŠK Sokol Vyšehrad C

7.2.2019

4,5 : 3,5

6.

DDM Praha 6 A-TJ Pankrác C

14.2.2019

4 : 4

7.

TJ Pankrác C-SK OAZA Praha B

21.2.2019


8.

ŠK Viktoria Žižkov A-TJ Pankrác C

25.2.2019


9.

TJ Pankrác C-TJ Kobylisy B

7.3.2019


10.

TJ Bohemians Praha C-TJ Pankrác C

13.3.2019


12.

GROP - B-TJ Pankrác C

19.3.2019


11.

TJ Pankrác C-Sokol Praha Vršovice B

28.3.2019


Rozpis zápasů a výsledky - TJ Pankrác C

Tabulka systému přeskakování - TJ Pankrác C

Pořadí

Družstvo

V

R

P

Body

Skóre

Partie

1.

TJ Pankrác C

3

3

0

12

26,0

0

2.

SK OAZA Praha B

3

1

1

10

21,5

0

3.

ŠK Sokol Vyšehrad C

3

0

3

9

25,5

0

4.

TJ Kobylisy B

2

3

0

9

21,0

0

5.

DDM Praha 6 A

2

2

2

8

27,0

0

6.

GROP - B

2

2

2

8

23,5

0

7.

ŠK Loko Praha A

2

2

1

8

22,0

0

8.

ŠK Viktoria Žižkov A

2

2

1

8

21,5

0

9.

TJ Bohemians Praha B

2

1

3

7

23,0

0

10.

TJ Pankrác D

1

3

1

6

21,0

0

11.

Dukla B

1

2

2

5

18,0

0

12.

TJ Bohemians Praha C

1

1

4

4

17,0

0

13.

Sokol Praha Vršovice B

1

0

5

3

21,0

0

Průběžná tabulka

Výsledky na webu ŠSČR: www.chess.cz - Přeborová skupina

Výsledky na webu Chess-Results: www.chess-results.com - Přeborová skupina

kolo

zápas

datum

výsledek

1.

TJ Pankrác C-TJ Pankrác D

10.1.2019

4 : 4

3.

TJ Pankrác D-ŠK Loko Praha A

22.1.2019

4 : 4

4.

Dukla B-TJ Pankrác D

28.1.2019

4 : 4

5.

TJ Pankrác D-TJ Bohemians Praha B

5.2.2019

6 : 2

6.

ŠK Sokol Vyšehrad C-TJ Pankrác D

11.2.2019

5 : 3

7.

TJ Pankrác D-DDM Praha 6 A

19.2.2019


8.

SK OAZA Praha B-TJ Pankrác D

28.2.2019


9.

TJ Pankrác D-ŠK Viktoria Žižkov A

5.3.2019


10.

TJ Kobylisy B-TJ Pankrác D

13.3.2019


12.

Sokol Praha Vršovice B-TJ Pankrác D

21.3.2019


11.

TJ Pankrác D-TJ Bohemians Praha C

26.3.2019


13.

TJ Pankrác D-GROP - B

2.4.2019


Rozpis zápasů a výsledky - TJ Pankrác D

Tabulka systému přeskakování - TJ Pankrác D


jméno

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

koef.

partií

bodů

+body

nové poř.

1.

Sokolov

1

-

1

-

1

1







1,00

4

2,5

1

Sokolov

2.

Soural

2

-

K

1

-

-







1,50

2

1

0

Soural

3.

Vičar

3

-

3

-

2

2







2,50

4

2,5

1

Vičar

4.

Pešout

-

-

4

-

3

-







3,50

2

1

0

Pešout

5.

Vokoun

4

-

5

2

4

3







3,60

5

2

-1

Vokoun

6.

Řezníček

5

-

6

-

5

-







5,33

3

2

1

Řezníček

7.

Rondoš

6

-

7

3

6

-







5,50

4

1,5

-1

Šmíd

8.

Pajdla

7

-

8

4

7

4







6,00

5

2,5

0

Pajdla

9.

Nováček

-

-

-

-

-

-











Rondoš

10.

Šmíd

-

-

-

5

-

5







5,00

2

0,5

-1

Kroužel

11.

Kroužel

8

-

-

6

8

6







7,00

4

2,5

1

Lizner J.

12.

Lizner J.

-

-

-

7

-

-







7,00

1

0,5

0

Vrtal

13.

Vrtal

-

-

-

8

-

7







7,50

2

1

0

Mintěl

14.

Lizner M.

-

-

-

-

-

-











Nováček

15.

Mintěl

-

-

-

-

-

8







8,00

1

0,5

0

Lizner M.


jméno

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

koef.

partií

bodů

+body

nové poř.

1.

Polášek

1

1

-

-

-

1







1,00

3

1,5

0

Doležal

2.

Doležal

2

-

1

1

1

2







1,40

5

4,0

3

Polášek

3.

Plešek

-

2

2

k

-

-







2,00

2

0,5

-1

Matras

4.

Pick

3

3

-

-

2

-







2,67

3

1,0

-1

Plešek

5.

Matras

-

-

3

-

3

3







3,00

3

2,0

1

Pick

6.

Svačina

4

-

4

3

4

4







3,80

5

2,5

0

Svačina

7.

Melich

5

4

5

4

5

5







4,67

6

3,5

1

Melich

8.

Hála

6

5

6

5

6

6







5,67

6

3,0

0

Vašek

9.

Vašek

7

6

7

6

7

7







6,67

6

4,0

2

Hála

10.

Urbánek

-

-

-

-

-

-











Flek

11.

Kulišťák

-

-

-

-

-

-











Salač

12.

Lhotský

-

-

-

-

-

-











Straka

13.

Flek

-

7

8

-

8

8







7,75

4

2,5

1

Urbánek

14.

Salač

8

8

-

7

-

-







7,67

3

1,5

0

Kulišťák

15.

Straka

-

-

-

8

-

-







8,00

1

0,0

-1

Lhotský

16.

Skála

-

-

-

-

-

-











Skála

17.

Bychkov

-

-

-

-

-

-











Bychkov